O nas

O nas

HENG XING OFFICE FURNITURE LIMITED z dogodną lokalizacją showroomu w znanym na całym świecie salonie wystawowym i fabrycznym: Strefa przemysłowa Beisha, Yangjiao, Lecong Town, dystrykt Shunde, Foshan City, prowincja Guangdong, Chiny, to średniej wielkości produkcja, która integruje profesjonalne wzornictwo , produkcja i sprzedaż.

Nasze główne produkty to: stół biurowy, krzesło obrotowe, przegroda / ekran, sofa biurowa, lady recepcyjne, stół konferencyjny, krzesło dla gości, biurko / krzesło, krzesło audytoryjne, krzesło publiczne i różne rodzaje mebli biurowych z pełnym projektem.

Z zasadą "najpierw jakość, najwyższy klient, zorientowany na kredyt, oparty na usługach, wartość chwalebna". pozytywnie opowiadamy się za narodową kulturą meblarską, integrujemy również międzynarodowe trendy w meblach i nieustannie wykorzystujemy niekończącą się kreatywność połączoną z chińską i zachodnią kulturą artystyczną w projektowaniu i wytwarzaniu wielu eleganckich i modnych nowych produktów, dodając tym samym niekończącej się radości do dziś " s wysoka wydajność biurowa.

Niniejszym, pracownicy naszej firmy są szczerze skłonni do utrzymywania doskonałej współpracy i do chodzenia z powodzeniem pod zaszczytem blasku razem z przyjaciółmi na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu z nami, czekamy na Twoje zapytanie i życzymy, abyśmy mogli dać Ci naszą dobrą jakość, dobre ceny i dobrą obsługę!